Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet aktori i famshëm turk (FOTO)

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Një ndër aktorët më të njohur në Turqi, Ozan Guven, është akuzuar se ka rrahur të dashurën e tij, Deniz Bulutsuz.

Mediat turke kanë publikuar fotot e të dashurës së aktorit, me sytë e nxirë, me shenja në duar dhe këmbë, me prerje nga xhamat dhe njërin sy me gjak. Sipas të dashurës së aktorit, dhuna ka ndodhur në shtëpinë e tij në Stamboll. Ajo ka deklaruar se e ka denoncuar aktorin i cili sipas saj e ka dhunuar për 1 orë.

Thuhet se gjithçka ka ndodhur pasi Deniz kishte përmendur ish-partnerin e saj.

Pas përballjes në gjykatë ditën e sotme, është marrë vendimi për aktorin e njohur turk.

Për 2 muaj, Guven e ka të ndaluar t’i afrohet partneres së tij. Aktori e ka kundërshtuar vendimin duke treguar edhe fotot ku sipas tij është goditur nga e dashura. Mirëpo gjykata ka refuzuar rishikimin e vendimit duke deklaruar se vendimi për aktorin është marrë në bazë të ligjit.

Guven u bë i njohur për publikun shqiptar prej rolit të “Rustem Pashait” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”. /revistawho.com

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Dhunoi brutalisht të dashurën, ja me çfarë dënohet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore