Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Dhe shpirt në duart e mia, e shtrenjta..."/ Diola Dosti humb personin e dashur të familjes! (FOTO)

"Dhe shpirt në duart e mia, e shtrenjta..."/ Diola Dosti humb

Diola Dosti, ish-banorja e “Big Brother Vip” ka humbur një persona shumë të dashur të saj. Gjyshja e nutricionistes është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Diola me anë të një postimi në “Instagram”.

“Lamtumirë fisnikja, gjyshja ime e shtrenjtë” është postimi që ka lënë Diola, shoqëruar me një foto ku shihet duke e mbajtur dorën e gjyshes së saj tashmë të ndjerë.

Diola ka treguar se gjyshja e saj e ka dhënë frymën e fundit në duart e saj.

“E shtrenjta ime! Dhe shpirt në duart e mia. Do më mungosh shumë e mira, nënë Sofia. Shpirti t’u bëftë dritë se ike në muajin e shenjtë të Ramazanit. O shpirt pranverë,”-shkruan më tej Diola.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore