Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Dëshironte që ta shihte"! Beniada ironizon Palomën: Grua e martuar… vjen tek ”burri” im

"Dëshironte që ta shihte"! Beniada ironizon Palomën:

Në oborrin e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’  ndodhen Arditi, Kledi, Arjola dhe Beniada. Gjatë kohës që po shijojnë rrezet e para të diellit banorët kanë shfrytëzuar rastin të bisedojnë dhe të shkëmbejnë disa batuta me njëri-tjetrin.

Në humor e sipër Beniada ‘’akuzon’’ Palomën se po pëpiqet të marrë vëmendjen e Arditit.

’Gjithë ajo grua e martuar erdhi i hoqi batanijen ‘burrit’ tim, dëshironte që ta shihte’’.

Banorët e pranishëm ja kthyen Beniadës me të njëjtën ‘’mondedhë’’ duke i thënë se jo më larg se sonte ata do ta martonin atë dhe Arditin.

‘’Ke për ta parë ti, sonte do t’ju martojmë ju të dyve’’, i tha Arjola të rinjve. Marrëdhënia mes Beniadës dhe Arditit u komentua edhe gjatë spektaklit të së premtes.

Afrimiteti i treguar mes tyre gjatë këtyre ditëvë është diskutuar tepër edhe nga banorët e shtëpisë por edhe gjerësisht nga publiku.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore