Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Debati me Ilirin/ Eltioni largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

Debati me Ilirin/ Eltioni largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

BB VIP- Eltioni është banori i eleminuar nga publiku këtë të premte, duke humbur mundësinë nga çmimi i madh. Ai ishte në nominim me Ilirin dhe Arbrin

Spektakli i kësaj të premte rezervoi disa surpriza, mes të cilave edhe ajo për aktoren Monika Lubonja, për të cilën i kishin kushtuar një këngë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore