Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Debate të forta në studio/ “S’dua puthje e përqafime”- Lediana acaron keq Melisën: Që ta dini mirë...

Debate të forta në studio/ “S’dua puthje e

Debate të forta në studion e “PërPuthen” në puntatën e sotme, ku Melisa është shfaqur shumë e acaruar, ndërsa i është kthyer Ledianës, Mevlanit dhe Anës.

Debate të forta në studio/ “S’dua puthje e

Shkak për këtë është bërë fakti se Lediana tha në takim se ajo nuk pranon puthje e përqafime, ndërsa kjo ka prekur Melisën.

Debate të forta në studio/ “S’dua puthje e

Ajo u emocionua, ndërsa tha se është komentuar gjithmonë në studio për veprimet e saj, duke theksuar me forcë: “do përqafohem dhe do puthem sa të më dojë qejfi”.

Debati:

Lediana: Unë nuk përmenda emër

Melisa: Po un jam përqafuar e puthur në takime

Lediana: Po të dogji mbaje

Melisa: Po normal që më djeg, po mjaft përmendët të tjerët në takimet tuaja se lat nam

Ana: Nëse prekesh mos vepro ashtu

Melisa: Po ça të duhet ty, me komentu

Ana: Po mbaj përgjegjësi për veprimet e tua

Melisa: Ju nuk dini të bëni meshkujt për vete, mos flisni për Melisën

Ana: Nuk ke pse prekesh

Lediana: Unë nuk përmenda emër

Melisa: Unë jam përqafuar me ty Mevlan dhe normal që do reagoj. Pse nuk përgjigjet me kë e ka?

Mevlani: Pse të të tregojë ty?

Melisa: Po un isha, kush ishte përqafuar me ty?

Mevlani: O Zot...

Melisa: Unë vetëm jam komentuar këtu, më kanë bërë edhe vajzë rruge, se jam përqafuar që ta dini mirë unë do përqafohem sa të dua

Ana: Po përqafohu mi

Melisa: Jam lënduar, nuk më plas për komentet jashtë, po e keni seriozisht?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore