Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Debate për puthjen Dj Pm-Sara / Fifi humb ndjenjat në spektakël live

Debate për puthjen Dj Pm-Sara / Fifi humb ndjenjat në spektakël

Fifi ka humbur ndjenjat gjatë spektaklit live të Big Brother Vip.

Ajo është ndjerë keq gjatë diskutimeve me Dj PM dhe Saran, pas puthjes së këtyre të fundit.

Pas akuzave që i bëri Balina, se Fifi po luante lojë për debatin që kishte bërë me Sarën dhe Pm, Fifi ka kërkuar largimin dhe menjëherë sapo është ngritur ka humbur ndjenjat. 

Fifi ka akuzuar Saran se po e bën për lojë, ndërsa Sara e kundërshtoi dhe se “ashtu e ndjeu dhe ashtu bëri”.

Si Sara, ashtu edhe Dj Pm akuzuan Fifin se po përpiqet që t'u prishë lidhjen. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore