Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Debat i ashpër në BB VIP/ Sheila s'përmbahet ndaj Beniadës: Të njoh mirë, vdes për vëmendje

Debat i ashpër në BB VIP/ Sheila s'përmbahet ndaj

Spektakli i një mbrëmje më parë nxiti edhe shumë debate mes banorëve të cilat u reflektuan edhe teksa ata po konsumonin darkën.

Beniada dhe Sheila janë dy nga pesë të nominuarit dhe duket se ethet e largimit nga shtëpia kanë nisur të japin shenjat e para.

Beniada do planifikonte rutinën e mëngjesit të ardhëm derisa në bisedë e sipër i drejtohet Kledit me këto fjalë: Do zgjohedh nëse, do bësh stërvitje me Granitin. Pastaj do më zgjosh mua dhe këtë pilipicën këtu afër (Sheilën).

Ky epitet i vendosur nga Beniada nuk i pëlqeu aspak Sheilës e cila reagoi menjëherë duke i thënë modeles: Të njoh shumë mirë, je e bukur por nuk ke vetbesim. Kërkon vëmendje.

Situata ka agravuar mes sy vajzave teksa nuk janë kursyer me ironitë ndaj njëra-tjetrës.

Beniada në fund të debatit kërkoi falje por kjo duket se nuk e qetësoi mjaftueshëm Sheilën./topchannel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore