Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më parë të nuses super “hot” Elettra Lamborghini

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Pak ditë më parë Elettra Lamborghini i dha fund beqarisë me Afrojack. 26-vjeçarja, e cila është mbesa e themeluesit të kompanisë automobilistike Ferruccio Lamborghini, kurorëzoi dashurinë e saj me DJ Hollandez, 33 vjeç, në një ceremoni romantike të shtunën, me miqtë dhe familjen e tyre të pranishme.

Së fundmi janë publikuar fotografi të pa bëra publike më parë të ceremonisë super luksi në Villa Balbiano në Como të Italisë, ku këngëtarja e njohur u shfaq e veshur me një fustan të bardhë pas trupit me detaje e dantelle.

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Elettra dukej e mahnitshme me fustanin e bardhë sirenë me dantella lulesh dhe detaje me perla nga Galia Lahav, pjesët Couture të së cilës variojnë nga 7,000 dollarë deri në 20,000 dollarë.

Ndërkohë Afrojack, i cili zgjodhi një kostum klasik të zi, i puthte butësisht dorën gruas së tij të para se ata të deklaroheshin të martuar.

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

26-vjeçarja dhe Afrojack – emri i vërtetë i të cilit është Nick van de Wall – u martuan saktësisht dy vjet pasi u lidhën dhe 10 muaj pasi njoftuan fejesën e tyre në dhjetor 2019.

Ndërkohë kujtojmë se Afrojack ka qenë i lidhur me Paris Hilton për gjashtë muaj në 2012, u shfaq në këngën e Guetta-s Hey Mama 2015 si dhe atë të Pitbull Give Me Everything në 2011.

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Dasmë si në përralla! Dalin fotot e pa publikuara më

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore