Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Dashuria nuk ka peshore”/ Fifi pendohet për sjelljen ndaj Sarah: Askush nuk do njëjtë

“Dashuria nuk ka peshore”/ Fifi pendohet për sjelljen ndaj

BB VIP - Duket se këngëtarja e njohur, Fifi, ka shfaqur pendesë për sjelljen e saj ndaj Sarah, pas puthjes së kësaj të fundit me DJ PM. Fifi i tha se ajo po bënte lojë dhe nuk kishte ndjenja të vërteta.

Mbrëmjen e djeshme pas spektaklit, gjatë një bisede me Pajtimin, këngëtarja është shprehur se pas gjithë situatës së krijuar ka kuptuar se jo të gjithë dashurojnë njëjtë.

"Pas gjithë kësaj situate, u ndala dhe logjikova dhe mendova. Thashë okay. Secili logjikon ndryshe, dashuria nuk ka peshore. Nuk është me llogari matëse, askush nuk do njëjtë, ama mua m’u duk ashtu ngaqë një herë thoshte po, një herë jo”, ka thënë Fifi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore