Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Dashuria ime e parë"! Semi Jaupaj flet në "Big Brother VIP" për ndarjen nga Bojken Lako

"Dashuria ime e parë"! Semi Jaupaj flet në "Big Brother

Semi Jaupaj foli për ndarjen e saj nga Bojken Lako gjatë një sfide në "Big Brother VIP", Ajo tha se këngëtari ka qenë dashuria e saj e parë dhe se vazhdojnë të mbeten miq edhe pas ndarjes.

“Dashuria ime e parë. Jemi njohur kur isha vetëm 17 vjeç, ndërsa Bojkeni 34. Kam marrëdhënie të mirë, e pyes për çdo gjë. E pyeta nëse duhet të futesha ose jo”, tha 29-vjeçarja. Kujtojmë se Semi e konfirmoi ndarjen nga Bojkeni në maj të këtij viti në skenën e “Këngës Magjike”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore