Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e saj tek koka e krevatit

Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e

Donald Veshaj duket se është i mërzitur me daljen e Beatrix Ramosajt nga Big Brother VIP. Donaldi ka vënë fotografinë e Triksës afër kokës së krevatit të tij. Tashmë aktori do ta shikojë fotografinë e të dashurës së tij pranë krevatit.

Kujtojmë se Beatrix doli nga shtëpia ditën e premte pasi ishte në nominim me Donaldin dhe Einxhel. Këngëtarja u trishtua shumë nga dalja pasi kishte frikë nga gjërat që mund të ndodhin jashtë.

Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e

Dalja e Trixës i ka thyer zemrën, Donaldi vendos fotografinë e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore