Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Dalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

BIG BROTHER VIP  - Këngëtarja dhe modelja, Beatrix Ramosaj, është një ndër personazhet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak të përfshirjes së saj në emisionin më të ndjekur të momentin, Big Brother VIP, por edhe për lidhjen me Donaldin.

Intimiteti mes tyre ka shkaktuar debate të shumta, ku disa i mbështesin çiftin dhe disa të tjerë jo.

Së fundmi, në mediat online, artistes i janë publikuar edhe disa imazhe para operacioneve plastike.

Pak kohë më parë, Beatrix pranoi ndërhyrjen që ka bërë në trupin e saj.

“Kam operuar gjoksin. E kam operuar para pesë vitesh. Mamin e pyeta nëse duhet t’ja tregoja njerëzve, por ajo më tha me shaka se gjoksi im dukej që nga avioni.”-deklaroi ajo./Gazeta SHQIP

Dalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastikeDalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastikeDalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastikeDalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastikeDalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastikeDalin FOTOT/ Si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore