Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Daily Mail shkruan për aktoren e famshme shqiptare: Gati të lindë fëmijën e saj të dytë

Daily Mail shkruan për aktoren e famshme shqiptare: Gati të lindë

Eliza Dushku zbuloi se po pret një fëmijë të dytë me burrin e saj, Peter Palandjian, shkruan Daily Mail.

Aktorja 40-vjeçare e Dollhouse e bëri publik lajmin me tre fotografi të postuara në llogarinë e saj në Instagram të Shtunën në mëngjes.

Aktorja shqiptare gjithashtu shkroi një mesazh të shkurtër drejtuar burrit të saj dhe djalit të tyre Philip, të cilit çifti i referohet si Bourne.

Mesazhi i Dushkut shkruante, 'Mama x 2 ... @ peter.palandjian & B ~ sa të dua !!'

Daily Mail shkruan për aktoren e famshme shqiptare: Gati të lindë

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore