Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek postojnë foton më të bukur të tyre gjatë pushimeve në Tajlandë!

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e saj duke vazhduar të publikojë projekte shumë unike. Tanimë mbi jetën e saj private dihet se është në një lidhje me Dj Geek, me të cilin ka një marrëdhënie prej kohësh.

Pas një periudhe shumë të angazhuar me projekte dhe koncerte, si edhe pas një periudhe shumë të suksesshme, Dafina mesa duket ka vendosur të marrë pak kohë për veten e saj. Këngëtarja ka udhëtuar për pushime drejt Tajlandës me partnerin e saj të zemrës, Dj Geek. E vetëm pak më parë cifti ka postuar një foto mjaft të vecantë të tyre gjatë këtyre pushimeve, duke u puthur teksa janë duke eksploruar vendin dhe aktivitetet e ndryshme.

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek postojnë foton më të bukur të tyre

Një bashkëpunim i papritur ka ardhur nga Dafina dhe artistët e njohur, Young Zerka, Mc Kresha dhe Dj Geek, të cilët kanë sjellë një remix të këngës “Nafija”, e cila është publikuar para një muaj nga Young Zerka. Ky projekt duket shumë ndryshe nga bashkëpunimet e tjera të artistëve e mesa duket është pritur shumë mirë nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore