Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Cili nga djemtë e Për’puthen të pëlqen më shumë?”, Sindi vihet në vështirësi: Hmm...

“Cili nga djemtë e Për’puthen të pëlqen më

Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, bën herë pas here bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”. Edhe ditën e djeshme ajo vendosi kutinë e pyetjeve në “Instastory” dhe shkruante: “Do mundohem ti përgjigjem çdokujt”.

E pyetjet kanë vërshuar menjëherë, ku dikush i shkruante: “Me kë e shikon veten të përputhur?”.

“Cili nga djemtë e Për’puthen të pëlqen më

“Hmm... ende jam shumë e dyzuar”, përgjigjet Sindi e cila ka shprehur pëlqimin ndaj Muratit, Locos dhe Atdheut.

Pyetja e radhës nga fansat ishte po për “Për’puthen”: “Cilin nga djemtë e “Për’puthen” të pëlqen më shumë, më kthe përgjigje të lutem, sepse kurrë nuk ma bën”.

“Cili nga djemtë e Për’puthen të pëlqen më

“Nuk kam akoma një përgjigje”, i kthehet Sindi, e cila duket se ka ende shumë dyshime për djemtë konkurrentë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore