Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Cili është futbollisti më seksi shqiptar sipas Alesia Bamit!

 

“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me  po të njëjtët moderator Romeo dhe Donald Veshaj.

E ftuar në pjesën e parë të emisionit të mbrëmjes së sotme ishte moderatorja, Alesia Bami, e cila iu përgjigj kritikave të shumta që merr nga ndjekësit se nuk ka informacione nga sport edhe pse moderon emisione sporti. E pyetur nga binjakët Veshaj në “Më lër të flas” nëse ka dikë në jetën e saj, Alesia dha një përgjigje negative.

Alesia ka ngurruar t'i përgjigjet pyetjes së binjakëve se “kush është futbollisti shqiptar më seksi”.

“Mendoj që stafetën nuk ia merr njeri Lorik Canës"

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore