Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Cilët janë dy banorët e zgjedhur nga publiku që shkojnë në televotim bashkë me Einxhel?

Cilët janë dy banorët e zgjedhur nga publiku që shkojnë

Mbrëmjen e sotme moderatorja Arbana Osmani i njoftoi banorët se ndryshe nga çdo natë tjetër “Vëllai i Madh” ka vendosur që nominimet ti bëj në mënyrë krejt të vecantë.

Për herë te parë në historinë e këtij formati televiziv “Vëllai i Madh” në lidhje më nominimet dëshiron të përfshijë publikun.

Publiku do të kishte mundësinë të zgjedhë vetë ai se kë do të dërgojë në nominim sëbashku me personin që është rrezikuar nga televotimi nga e premtja deri sonte.

Dy nga banorët e zgjedhur nga pulbiku që do të shkojnë në nominim ishin Semi dhe Fifi.

Bashk me to shkon dhe Einxhel që nuk u shpëtua nga publiku televotimin e sotëm.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore