Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Cila është ëndrra më e madhe e Beniada Nishanit?

E ftuar në emisionin  ‘Ndryshe’ në 'Top Albania Radio' ishte modelja dhe prezantuesja Beniada Nishani. Bukuroshja padyshim qe nuk mund t’i shpëtonte pyetjeve ‘pikante’ të Salsano Rrapit dhe Adi Pojanës lidhur me jetën e saj personale, ‘Big Brother Vip Albania’ dhe jo vetëm.

Cila është ëndrra më e madhe e saj dhe kë zgjedh mes televizionit dhe modelimit Beniada?

Ëndrra ime më e madhe është Sanremo, në prezantim pse jo. Unë italishten e flas shumë mirë. E shoh veten time më mirë në moderim, në televizion. Lumturohem më shumë kur jam në televizion.

 

Cilin mbiemër preferon Beniada, Nishani apo Jakic?

Të dyja. Ne pasaportë e kam Nishani, po Jakic e kam nga gjyshi dhe e kam si kujtim.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore