Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Ceca e quajti “vogëlushe”, Dua Lipa i tregon vendin

Ceca e quajti “vogëlushe”, Dua Lipa i tregon vendin

Një fotografi me flamurin “Autochtonus” e Dua Lipës ngjalli reagime të mëdha në Ballkan por edhe në botë, por duket këngëtarja nuk e ka pasur aspak problem këtë punë.

Këngëtarja shqiptare njoftoi me anë të një statusi se këngët e albumit të saj “Future Nostalgia” janë klikuar dhe dëgjuar online më shumë se dy miliardë herë.

“Më shumë se dy miliardë dëgjime të këngëve të albumit tim ‘Future Nostalgia’. Në vetëm katër muaj po bën namin. Jam shumë krenare për këtë rekord”, ka shkruar Dua në postimin e saj.

Kujtomë se pas postimit të Duas në Instagram të flamurit të “Autochthonous”, që këngëtarja e bëri për të sensibilizuar kompaninë Apple që Kosova të futet në aplikacionin e hartave të iOs, reagoi edhe këngëtarja serbe Ceca, e cila e quajti Duan “vogëlushe”.

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore