Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Capital T në "Shiko Kush Luan": Ledri Vula i vjedh këngët më shumë prej të gjithëve

Capital T në "Shiko Kush Luan": Ledri Vula i vjedh

Reperi i njohur kosovar, Capital T, ka marrë pjesë mbrëmjen e sotme në emisionin "Shiko Kush Luan" të Luana Vjollcës. 

Ai u përzgjodh për të marrë pjesë në një prej lojërave të emisionit, Pintball. 

Në këtë lojë ai duhet t'i përgjigjej pyetjeve të sikletshme. 

Kur u pyet se "Cili prej artistëve vjedh më shumë këngë?", Capital T i gjendur në vështirësi zgjodhi të godasë mikun e tij Ledri Vulën. 

"E godita Ledrin se e di që do e marrë me sportivitet, dhe që e kam me shaka," tha Capital T.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore