Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Burri ngacmon seksualisht gruan në autobus, por nuk e dinte se çfarë e priste (VIDEO)

Burri ngacmon seksualisht gruan në autobus, por nuk e dinte se

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur në një autobus në qytetin e Belemit në Brazil. Një burrë ka ngacmuar sekualisht një grua, por e gjitha nuk përfundon me kaq.

Ngjarja ndodhi teksa kthehej nga palestra në shtëpi më 20 tetor, kur dyshohet se ishte ngacmuar. 

Pamjet në video tregojnë momentin kur gruaja e cila praktikonte artet mariciale Muay Thai, kap për fyti burrin që e ngamoi dhe më pas e shtyn përtokë.

Më pas ajo i kërkoi shoferit të autobusit që të ndalonte pranë stacionit policor për të kallëzuar incidentin.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore