Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Britney Spears dhe partnerin i saj drejt divorcit?!

Britney Spears dhe partnerin i saj drejt divorcit?!

Ata u martuan në qershor të vitit 2022, por tashmë Sam Asghari dhe Britney Spears besohet se po kalojnë disa probleme martesore tani. Ata u martuan pas më pak se një viti nga fejesa dhe vetëm pas pesë vitesh lidhje tani martesa e tyre mund të jetë në një pikë kritike.

Ka pasur disa raportime për problemet e tyre, por tashmë këngëtarja dhe aktori janë parë pa unazat e martesës. Ishte 41-vjeçarja që u pa për herë të parë pa unazën e saj, pasi nuk e kishte kur paparacët shkrepën fotot e saj duke zbritur nga një makinë të martën.

Britney Spears dhe partnerin i saj drejt divorcit?!

Ajo ishte rrugës për të hipur në një avion privat, duke u larguar nga Los Angeles për disa ditë në Hawaii. Britney Spears nuk është duke pushuar me bashkëshortin e saj. Përkundrazi, ajo është me menaxherin për një kohë të gjatë Cade Hudson dhe ka postuar video dhe foto të ndryshme në Instagram, duke përfshirë disa me agjentin e saj.

Ndërkohë edhe Sam Asghari është parë pa unazën e martesës. Ai u pa pa të teksa bënte punë në Kaliforni të enjten, disa ditë pas fotove të gruas së tij.Mund të ketë një arsye logjike që dy të famshmit të kenë hequr unazat e martesës me vetëm disa ditë diferencë, por tani për tani ky detaj vetëm sa do të nxisë më tej thashethemet se ata mund të ndahen.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore