Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit VIP (FOTO)

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Moderatorja e njohur, Bora Zemani, festoi 30-vjetorin e lindjes në datën 9 janar, ku nuk organizoi ndonjë festë. Por ajo la të kuptohet se edhe festa do të vinte.

E ashtu ndodhi, pasi dje Bora ka bërë një super festë me miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Ajo ka ftuar shumë miq e kolegë, si për shembull Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Ermali dhe Ami, Bruno dhe Klajdi si këngëtarë, normalisht mikesha e saj Semi Jaupaj, Olsa Muhameti, Jona Spahiu, Jonida Vokshi, Albana Osmani, Arbana Osmani, Olti Curri, Ervin Kurti, Eraldo Rexho, Bledi Strakosha, Aulona Musta.

Në festën e saj madhështore nuk kanë munguar gjithashtu edhe disa prej konkurrentëve të emisionit që ajo moderon, “Për’puthen”.

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Brenda festës përrallore të Bora Zemanit! Zbuloni të ftuarit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore