Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Brad Pitt merr një vendim që do ta mërzisë shumë Angelina Jolie!

Brad Pitt merr një vendim që do ta mërzisë shumë

Ndërsa Brad Pitt dhe Angelina Jolie vazhdojnë procesin e tyre të divorcit, aktori së fundmi ka shitur një pronë në një lagje ekskluzive të Beverly Hills në Los Feliz, duke fituar mbi 37 milionë dollarë. Pitt e kishte blerë pronën mbi 30 vjet më parë për më pak se 2 milionë dollarë. Pronën ylli i Hollivudit ia kishte blerë aktores Cassandra Peterson në 1994 për vetëm 1.7 milionë dollarë.

Pitt dhe Jolie ndanë këtë rezidencë deri në ndarjen e tyre. Shtëpia është 6700 metra katrorë, ka një park të madh, një kinema, një garazh për motoçikleta, një shtëpi prej guri, pishinë. Prona është e rrethuar me peia=sazh të harlisur, duke e bërë atë tërësisht private. Brad Pitt e nxori pronën për shitje disa muaj më parë, me një çmim prej 45 milionë dollarësh, duke e shitur përfundimisht pak më pak nga çmimi fillestar pasi ai po zhvendoset në Carmel, Kaliforni.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore