Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bora Zemani 'shpërthen' në të qarë në mes të programit, ja çfarë u bë shkak

Bora Zemani 'shpërthen' në të qarë në mes

Mbrëmjen e kaluar Prime i Për'puthen ka qenë një spektakël i vërtetë ku ndër të tjera është derdhur edhe lot.

Moderatorja Bora Zemani shpërtheu në të qara në mes të programit dhe shkak u bë historia e njërit nga konkuretët, Bledi.

Ai sqaroi se po kalonte një gjendje emocionale shumë të vështirëm pasi mamaja e tij ishte në operacion.

“Me mamin kam një lidhje shumë të fortë ngaqë si fëmijë kam qenë shumë problematik, e kam lënduar shumë. Jam rritur me probleme dhe ajo më ka qëndruar pranë edhe më dhimbte fakti që nuk isha me atë. Më kanë pyetur Bruno, Efi, Ana edhe Rrushja. Unë nuk ardhur këtu të shes burrëri, se ka mënyra të tjera si tregohet ajo. Unë gjithë atë të keqe jam munduar ta mbaj. Ka qenë momenti i fundit që e kam parë dhe nuk e di a do ta shikoja më. Nuk kam dashur ta prek këtë pjesë. Nuk e kam përmendur se s’dua të shfaqem keq para njerëzve. Mami ka pas tumor në mitër, gjithçka është në rregull dhe jam më qetë tani që morëm rezultatet”, tha Bledi, një rrëfim ky që përloti Brunon, Bora Zemanin, Efin, Mikelën e të gjithë në studio./ Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore