Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Bledi ka filluar ngacmimet?”/ Dea Mishel zbulon çfarë i ka thënë gazetari për nominimin e grupit “LEK”

“Bledi ka filluar ngacmimet?”/ Dea Mishel zbulon çfarë i

“Krisja” e miqësisë me Olta Gixharin e ka shtyrë Dea Mishel të gjejë ngushëllim te Tea Trifoni, apo edhe të ndajë biseda të ndryshme me të.

Mbrëmjen e djeshme, Dea i tha Teas se kishte folur me Bledi Manen për situatën e krijuar “Prime”-n e kaluar me Luiz Ejllin. Sipas saj, gazetari i kishte thënë se ajo u duk si “vrasëse” me atë që i bëri këngëtarit, duke dërguar në nominim atë, Kiara Titon dhe Efi Dhedhes.

Sipas Deas, Bledi i kishte thënë se u tregua gjakftohtë që nuk reagoi fare në asnjë moment, ndonëse Luizi doli nga vetja dhe e ofendoi me fjalë të rëndë.

Kjo e fundit u shpreh se ajo përjetoi një bllokim në atë moment dhe se kishte vetëm dy rrugë, ose do qante krah Amosit ose do qëndronte gjakftohtë përballë asaj situate.

Tea i tha Deas se, Bledi po gjen një mënyrë për t’i ngritur asaj humorin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore