Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Biznesmeni turk i dashuruar marrëzisht me Genta Ismajlin, shikoni çfarë ka bërë për këngëtaren

Biznesmeni turk i dashuruar marrëzisht me Genta Ismajlin, shikoni

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli dhe i dashuri turk, Huseyin Usta duket se janë të dashuruar më shumë se kurrë. 

Dhe biznesmeni turk ka treguar që është marrëzisht i dashuruar me Genta Ismajlin me gjestin e fundit që ka bërë për këngëtaren. Ai ka bërë tatuazh emrin e këngëtares shqiptare në krahun e tij.

Biznesmeni i bën shpeshherë dhurata luksoze Genta Ismajlit dhe këngëtarja i ndan gjithmonë me ndjekësit e saj.

Biznesmeni turk i dashuruar marrëzisht me Genta Ismajlin, shikoni

Biznesmeni turk i dashuruar marrëzisht me Genta Ismajlin, shikoni

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore