Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat me bikini (FOTO)

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

Prej kohësh Trejsi Sejdini është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Modelja e njohur merr shpeshherë vëmendjen e të gjithë fansave përmes postimeve që bën në rrjetet sociale, apo deklaratave që bën nëpër intervista.

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

Por së fundmi të gjithë sytë janë kthyer nga ajo, si pasojë e disa pozave mjaft “hot” që ka publikuar në “Instagram”. Në fotot në fjalë “gangsterja e Elbasanit” shfaqet e veshur me bikini portokalli dhe shkruan krahas saj se “pse duket aq e shëndoshë”.

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

Si gjithnjë pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime dhe sigurisht që ndjekësit nuk i kanë kursyer komentet. “Seksi, e mrekullueshme, bisha”, janë komplimentet që fansat nuk kanë nguruar që t’i shkruajnë krahas fotove të misit.

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

“Bisha”, Trejsi Sejdini “çmend” fansat me pozat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore