Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Lidhja e tyre ka trazuar rrjetin, por Donaldi i paska idetë e qarta, jep mesazhin e fortë (FOTO)

Lidhja e tyre ka trazuar rrjetin, por Donaldi i paska idetë e qarta, jep

BB VIP – Lidhja e tyre ka shkaktuar “furtunë” në rrjetet sociale, duke u bërë çifti më i komentuar i momentit në Shqipëri.

Dhe duket se Donaldi i ka idetë e qarta. Pasditen e sotme ai ka biseduar me Beatrix, rreth lidhje së tyre.

Donaldi u shpreh se i ka mendimet shumë të qarta dhe se nuk do “ta stresojë veten kot”, pavarësisht se lidhja e tyre ka trazuar ujërat brenda dhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

 “Çfarë po mendon?”,- e pyeti Beartix një moment, ndërsa ata po qëndronin bashkë.

“S’dua të mendoj asgjë, nuk dua t’i fus vetes stres kot. Ndikon tek mua dhe tek ty. Unë gjërat i kam shumë të qarta”,-tha Donaldi.

Siç shihet marrëdhënia e tyre po forcohet dita ditës dhe pavarësisht kritikave, në ndërgjegjen e tyre, ata janë të qetë./Gazeta SHQIP

Lidhja e tyre ka trazuar rrjetin, por Donaldi i paska idetë e qarta, jepLidhja e tyre ka trazuar rrjetin, por Donaldi i paska idetë e qarta, jep

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore