Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë verë (FOTO)

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Tashmë që jemi në sezonin e plazhit, të gjithë mendojnë se cilat janë modelet më trendi të rroba banjave. Teksa këto të fundit janë një element i rëndësishëm i stinës së verës, stilistët dhe shtëpitë e modës mundohen që gjithmonë të sjellin modele sa më të veçanta.

Por duket se në çdo moment trendet e reja të bikinit bashkohen me modelet e vjetra ikonike.

Duket se këtë verë të nxehtë, markat e thjeshte dhe ato luksoze të modës kanë përqafuar stilin “retro” dhe të gjitha vajzat mund ta gjejnë veten.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Bikinit që do të “pushtojnë” plazhet këtë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore