Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet, Rita Ora “çmend” pushuesit (FOTO)

Bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet, Rita Ora

Prej disa javësh, Rita Ora, ndodhet në Australi pasi do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice”. Pasi bëri 14 ditë në karantinë në një hotel luksoz, këngëtarja e famshme tashmë është e lirë dhe po shijon rrezet e diellit dhe plazhin.

Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar disa fotografi të 30-vjeçares, ku shfaqet me një palë rroba banje rozë, mjaft të vogla për format e saj.

Bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet, Rita Ora

Rita tregon trupin e saj në super formë dhe tatuazhet e shumta që ka në trup, madje edhe ato në vendet intime. Gjithashtu Ora ka kombinuar edhe syzet dhe telefonin me bikinit, të cilët i ka po rozë.

Këngëtarja me famë botërore shfaqet me flokë të lidhura dhe pa asnjë pikë makijazhi në fytyrë. Ndërkohë ka vendosur një byzylyk në dorë dhe këmbë, si një palë vëthë që bien menjëherë në sy.

Bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet, Rita Ora

Bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet, Rita Ora

Bikinit e vogla i tregojnë më shumë seç duhet, Rita Ora

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore