Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi “tërbon” fansat me fotot “hot”

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Trejsi Sejdini herë pas here i “tërbon” 417 mijë ndjekësit e saj në “Instagram” përmes postimeve “hot”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë disa poza ku nuk i lë vend imagjinatës së fansave.

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Ish-missi shfaqet me një palë bikini që i ekspozojnë të pasmet bombastike. Rroba banjat që kishte zgjedhur, i tregonin edhe më shumë seç duhet te pjesa e gjoksit.

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

E si gjithmonë, pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta. Madje ka disa nga fansat që kanë kapur një detaj te fotot e saj. Duket se ajo është skuqur më shumë seç duhet nga dielli, dhe i thonë që të lyhet me kos.

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Bikinit e vogla i ekspozojnë format bombastike, Trejsi

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore