Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Big Brother VIP "mbërthen" dhe politikën! Petrit Vasili shpreh hapur mbështetjen për Kiara Titon (FOTO)

Big Brother VIP "mbërthen" dhe politikën! Petrit Vasili

Suksesi i Big Brother VIP këtë sezon ka tejkaluar çdo pritshmëri, duke u bërë pjesë e jetës së çdo njeriu, madje edhe politikanëve.

Një prej tyre është deputeti i 'Partisë së Lirisë', Petrit Vasili, i cili së fundmi ka dhënë komentin e tij për vendimin që mori në Prime-in e kaluar, moderatorja Kiara Tito, e cila dërgoi në nominim: DeaMishel Hoxhën, Olta Gixharin dhe Tea Trifonin. 

Vasili mendon se vendimi që mori Kiara ishte i bukur.

'Shumë zgjedhje e bukur. Bravo'- komenton Vasili në një faqe që ka ngritur si pyetje nëse vlerësohet vendimi që mori Kiara.

Big Brother VIP "mbërthen" dhe politikën! Petrit Vasili

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore