Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Berisha dhe Basha u bënë meme në rrjet, Arbana Osmani: E kam parë, mos ma dërgoni më (FOTO)

Berisha dhe Basha u bënë meme në rrjet, Arbana Osmani: E kam

Lajmi se Lulzim Basha përjashtoi Sali Berishën nga grupi parlamentar i Partisë Demokratike ka sjellë shumë reagime nga publiku dhe madje i kanë dedikuar meme kësaj situate të krijuar.

Së fundmi ka qarkulluar një foto e modifikuar sikur Sali Berisha dhe Lulzim Basha kanë qenë në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” të Arbana Osmanit.

Kjo meme ka bërë xhiron e rrjetit dhe mesa duket i është dërguar me qindra herë Arbanës, e cila ka reaguar në lidhje me këtë.

 “Po e publikoj që t’iu tregoj se po e kam parë dhe është shumë funny dhe nuk ka nevojë t’ma dërgoni më’, shkruan Arbana.

Berisha dhe Basha u bënë meme në rrjet, Arbana Osmani: E kam

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore