Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Bëre gabim që ike”, Ana reagon pas largimit nga “Për’puthen”: Më mirë t’ia lësh atë mundësi dikujt tjetër

“Bëre gabim që ike”, Ana reagon pas largimit nga

Ana Kauri zbuloi të dielën në “Për’puthen Prime” se kishte vendosur që të largohej nga programi, pasi nuk e gjente më veten aty.

Pas largimit të saj nga reality show, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë në “Instagram”, ku ka mirëpritur pyetjet e ndryshme nga ana e tyre.

“Bëre gabim që ike”, Ana reagon pas largimit nga

“Ishe dhe je më e mira e atyre që le brenda në “Për’puthen”, por bëre gabim që ike”, i shkruan dikush, duke i treguar se do ju mungojë fansave të saj.

Duke e falënderuar për vlerësimin, ish-konkurrentja e “Për’puthen” i përgjigjet se nuk e gjente veten dhe se mori vendimin që të largohej.

“Shumë faleminderit. Pooor kur nuk e gjen dot veten është më mirë të largohesh dhe t’ia lësh atë mundësi dikujt tjetër”, i shkruan Ana.

“Bëre gabim që ike”, Ana reagon pas largimit nga

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore