Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Beniada Nishani nuk fshihet më, poston foton e partnerit të saj

Beniada Nishani nuk fshihet më, poston foton e partnerit të saj

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë të mohojë.

Beniada Nishani nuk fshihet më, poston foton e partnerit të saj

Ata duket se e kanë konfirmuar në heshtje. Nëse mund ta quajmë të tillë, “shkesi” i Beniadës dhe Blertit ne fakt nuk ka qenë Arbër Hajdari (vëllai i Blertit), por emisioni “Procesi Sportiv” ku Beniadës ju besua një vend që kur ishte pjesëmarrëse në "Big Brother VIP".

Ky emision u bë edhe shkak që Blerti të shfaqet në shtëpinë e Beniadës, por nga ekrani i televizorit. Modelja ka publikuar një “Instastory” ku i ka bërë edhe tag Blertit pa u ndjerë aspak në presion nga zbulimi i lidhjes së tyre.

Beniada Nishani nuk fshihet më, poston foton e partnerit të saj

Blerti Hajdari është vëllai i Arbër Hajdarit, opinionistit të “Big Brother”. Megjithatë, Arbri nuk ka qenë ‘shkesa’ e këtij çifti, pasi dy të rinjtë janë njohur gjatë “Procesi Sportiv”, ku Blerti ka shkuar i ftuar si një ish-futbollist i mirënjohur. 32-vjeçari është rikthyer para pak kohe përfundimisht nga SHBA, ku dhe ishte larguar vite më parë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore