Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Beniada flet me Big Mamën për Monikën

Beniada flet me Big Mamën për Monikën

Mbasditen e sotme Beniada ka folur me Big Mamën për Monikën.

“U mërzita për ato pyetjet që na ranë,u mërzita me Monikën se një natë ajo ka thënë në Primë se kur u bë Beanida kaq e fortë për publikun.Se në fillim fare isha një banore që nuk u fusja në biseda,nuk u përfshija shumë.Ajo flet shumë më kunja dhe kur ka dicka ajo flet me fytyrë ,-tha Beniada.

Big Mama nga ana tjetër i tha asaj se është normale që dikujt mos ti pëlqej diçka dhe dikut tjetër ti pëlqej dicka.

“Eshtë normale që dikujt do ti pëlqej diçka,dikujt tjetër jo.Është një lojë dhe ti duhet të përgjigjesh”,-tha Big Mama.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore