Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni transformimin e pabesueshëm (FOTO)

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Një stiliste e flokëve ka vendosur që përmes disa fotografive të tregojë se sa i fuqishëm mund të jetë një ndryshim te flokët.

Sipas një studimi, prerja e flokëve në një sallon flokësh mund të jetë e dobishme për shëndetin tuaj mendor.

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

E Jurgita Malakauskaite, një parukiere dhe themeluese e “SelfStation”, e dëshmoi një gjë të tillë duke treguar rezultatin te klientët e saj. Sipas saj, klientët ndiheshin më rehat me veten pas ndryshimeve që bënin.

“Bright Side” ka publikuar disa prej këtyre imazheve, e do të mbetni të habitur nga transformimi i madh i tyre.

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Bënë vetëm një ndryshim në flokë, zbuloni

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore