Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bënë paqe? Fifi “harron” deklaratat e Granitit, i jep atij... (FOTO)

Bënë paqe? Fifi “harron” deklaratat e Granitit, i jep

Disa orë më parë, Graniti ka vendosur që t’i thotë në sy Fifit se e do shumë si person, por nuk shikon se mund të ketë diçka më shumë mes tyre. Sipas tij, kjo lidhje e supozuar mes tyre është zgjatur më shumë seç duhet.

Ajo është larguar për në shtratin e saj, teksa Graniti i ka shkuar pas. “M’u largo. E ke block”,-i ka thënë këngëtarja e lënduar.

Bënë paqe? Fifi “harron” deklaratat e Granitit, i jep

Por duket se tani gjërat janë sqaruar dhe ata kanë vendosur që të bëjnë paqe me njëri-tjetrin. Tashmë ata janë parë sërish pranë njëri-tjetrit, e madje Fifi nuk ka ngurruar që t’i japë ushqim me dorën e saj Granitit.

Bënë paqe? Fifi “harron” deklaratat e Granitit, i jep

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore