Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një “Ferrari” (FOTO)

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Një ditë më parë, këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha vendosi që të bënte publike lidhjen  saj të dashurisë. Ajo ndau me ndjekësit disa fotografi në “Instastory”, ku në njërën prej tyre i uronte të dashurit ditëlindjen, duke ia fshehur portretin.

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Por mediat e huaja kanë arritur të zbulojnë identitetin e tij. Sipas tyre ai është kineasti Keyan Safyari, me të cilin është fotografuar duke u puthur në Los Angeles.

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Revista “People” nuk e le me kaq. Kjo shkruan se Bebe i ka dhuruar për ditëlindje Keyan-it një Ferrari.  

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Nga ana tjetër kujtojmë se Bebe dhe Safyari u shfaqën për herë të parë në publik në muajin mars, ku u fotografuan të kapur për dore gjatë një shëtitjeje në Los Angeles.

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Bebe Rexha nuk kursehet, të dashurit të ri i blen një

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore