Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Beatrix "ndez" fansat”! I le të gjithë me "gojë hapur" e veshur me bikini (Foto)

Beatrix "ndez" fansat”! I le të gjithë me

Beatrix Ramosaj ka nisur pushimet e saj dhe nuk kishin si  të mungonin disa foto seksi me bikini. Para pasqyrës e veshur me bikini ngjyrë bojqelli, kënëtarja ka mahnitur ndjekësit me format trupore që ka.

Barku i shteshtë dhe i tonifikuar është ai që bie në sy menjëherë duke  na shtyrë të gjithëve kështu drejt palestrës dhe dietave ushqimore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore