Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bashkëshorti turk i këngëtares shqiptare bën tatuazh shqiponjën dy krenare (FOTO)

Bashkëshorti turk i këngëtares shqiptare bën tatuazh

Bashkëshorti i këngëtares së njohur, Genta Ismajli, i ka habitur të gjithë me postimin e bërë së fundmi në “Instagram”.

Hussein Usta ka publikuar një fotografi ku shfaqet me vajzën e tij të vogël, por vëmendjen kësaj radhe e ka marrë një detaj tjetër.

Bashkëshorti turk i këngëtares shqiptare bën tatuazh

Biznesmeni turk duket se ka bërë tatuazh shqiponjën dy krenare, simbolin tonë në flamurit kuqezi.

“Një ditë në diell me vajzën time”, ka shkruar Usta krahas fotos, që kësaj radhe vëmendjen nuk e mori e bija por tatuazhi i gdhendur në krah.

Ndërkohë kujtojmë se Genta Ismajli dhe Husein Usta u bënë prindër para pak kohësh. Ata kanë dy fëmijë, binjakë.

Bashkëshorti turk i këngëtares shqiptare bën tatuazh

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore