Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bashkëshorti i shtrirë krah saj, Rezarta Shkurta pozon “topless” nga Maldivet (FOTO)

Bashkëshorti i shtrirë krah saj, Rezarta Shkurta pozon

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, po shijojnë pushimet në Maldive.

Biznesmenia ka postuar gjatë këtyre ditëve fotografi mahnitëse nga parajsa tropikale, por foto e fundit ka marrë më shumë vëmendjen pasi është më e guximshme.

Bashkëshorti i shtrirë krah saj, Rezarta Shkurta pozon

Ajo ka pozuar “topless”, duke hequr rroba banjat në njërin krah e duke mbuluar gjoksin me duar. Ermali shihet krah saj i shtrirë me syze dhe këmishë.

Bashkëshorti i shtrirë krah saj, Rezarta Shkurta pozon

“Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush është Rozafa te ne”, shkruan Rezarta teksa foto ka marrë shumë komente e komplimenta nga ndjekësit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore