Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Basha të japë dorëheqjen? Stresi u drejtohet demokratëve: E kemi amanet nga Berisha të... (VIDEO)

Basha të japë dorëheqjen? Stresi u drejtohet demokratëve: E

Reperi i njohur Stresi iu është drejtuar ish-figurave dhe ish-anëtarëve të Partisë Demokratike që kërkojnë dorëheqjen e kreut demokrat, Lulzim Bashës, duke thënë se kjo nuk ka për të ndodhur.

“Ta harroni”- shkroi ai në një postim në Instagram, ku shprehet se Partia Demokratike është shtëpia e demokratëve dhe se nuk do dorëzohen nga kauza e tyre, që iu është lënë, sipas tij, amanet nga ish-kryeministri Sali Berisha.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?????? (@stresi)

“Për të gjithë ju demokratët që doni dorëheqjen e Zotit Lulzim Basha, ta harroni ndyrësira, plehra… Partia Demokratike e Shqipërisë është shtëpia jonë… Jeni mbledhur disa buburreca blla blla blla kot . Ne nuk dorëzohemi nga kauza jonë, e kemi amanet nga Sali Berisha dhe do ta çojmë deri në fund,”- shkroi reperi, teksa ndau me ndjekësit edhe një video ku shihet duke u përqafuar me Lulzim Bashën.

Kujtojmë që Stresi është arratisur në Britaninë e Madhe pasi u shpall në kërkim nga policia për pjesëmarrja në protestën e dhunshme për vrasjen e Klodian Rashës.

Basha të japë dorëheqjen? Stresi u drejtohet demokratëve: E

Basha të japë dorëheqjen? Stresi u drejtohet demokratëve: E

Basha të japë dorëheqjen? Stresi u drejtohet demokratëve: E

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore