Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Banori më acarues në shtëpi për Sarën është…

Banori më acarues në shtëpi për Sarën

Ditën e sotme banorët zhvilluan një lojë. Janë vendosur 15 gogla dhe secila prej tyre ka nga 2 pyetje.

Ata me rradhë do të marrin goglat dhe pasi të lexojnë pyetjet duhet të thonë për pyetjen 1 dhe të drejtojnë gishtin tek personi për të cilën mendon se shkon përgjigjja për pyetjen 1.

Pyetja 1 do të lexohet njëherë e para,do vazhdojnë të gjithë me rradhë dhe pastaj do të bëjnë raundin e dytë duke lexuar secili pyetjen e dytë. Nuk duhet ta lexojnë me zë pyetjen,duhet të lexojnë me zë vetëm numrin e pyetjes.Më pas ata do të duhet të drejtojnë gishtin tek banori që mendojnë si përgjigjje për pyetjen.

Pyetja për Sarën ishte kjo: Cili është banori më acaruës në shtëpi?

Përgjigja e saj ishte Antonela.

Me vendosen që me hedhjen e lekut kokë apo pil,nëse bjen kokë atëherë banorët do të duhet ta lexojnë pyetjen me zë të lartë,nëse bjen pil nuk do ta lexojnë.

Sarësi i ra kokë dhe ajo duhej ta lexonte pyetjen me zë të lartë për banorët.

U duk se Antonela e mori këtë përgjigjje të blogeres me shumë sportivitet.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore