Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Banorët panë natën e parë të edicionit të BBV2, Luizi: Mu duk sikur kishin kaluar 2 vite...

Banorët panë natën e parë të edicionit të BBV2,

Mbrëmjen e kaluar, banorët kishin mundësinë të ndiqnin natën e parë të hyrjes së tyre në shtëpi. Kjo pasi ata fituan sfidën e kompanisë së dyshekëve “WoldFlex”, “Floor is Lava”.

Banorët fituan një “Popcorn night” dhe shijuan natën e parë të këtij edicioni, ndërsa nuk munguan komentet e bukura.

Olta: U kënaqëm shumë mbrëmë, ishte rikthim në kohë.

Dea: Mua më dha shumë forcë. Kujtova se sa shumë emocione kam patur atë natë.

Kiara: Unë u kënaqa duke parë gjyshen.

Luizi: Mua mu duk sikur kanë kaluar 2 vite.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore