Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Banorët e "Big Brother" falin namazin brenda shtëpisë së famshme të VIP-ave (Foto)

Banorët e "Big Brother" falin namazin brenda shtëpisë

Ajo çfarë po ndodh brenda shtëpisë më të famshme shqiptare, "Big Brother VIP" vazhdimisht po përbën lajm nëpër mediat rozë.

Së fundmi mediave nuk iu ka ikur një moment nga përditshmëria e banorëve VIP të kësaj shtëpie.

Aty, dy konkurrentë shihen duke kryer rite fetare, përkatësisht duke u falur. Bëhet fjalë për Sabianin dhe konkurrentin nga Kosova, Elhaid Cufin. 

Banorët e "Big Brother" falin namazin brenda shtëpisë

‘BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht ne platformen IPKO, ne dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagese shtese, te numeruara 31 dhe 32 ne listen e kanaleve, si dhe permbledhjen javore ne kanalin TOP Channel’.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore