Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me pozën seksi nga krevati (FOTO)

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

Këngëtarja Vesa Smolica ka ndarë së fundmi me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq e shtrirë në krevat.

Në pozën në fjalë, këngëtarja shfaqet e veshur me të shkurtra, duke vënë kështu në pah belin e sheshtë dhe këmbët seksi.

“Bakllava e bajramit”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, që e publikoi me rastin e festës së Kurban Bajramit në "Instastory".

Nga ana tjetër kujtojmë se “N’shpirt” titullohet kënga e fundit nga Vesa Smolica, ndërsa pritet të sjell këngë të reja. 

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

“Bakllava e...”, këngëtarja e njohur provokon me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore