Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të gjithë vëmendjen e merr dhëndri (FOTO)

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Këngëtarja e famshme, Dua Lipa, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ndodhet me pushime së bashku me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Madje në “Instagram” nuk kanë munguar as fotografitë e publikuara nga babai, nëna, motra dhe vëllai i këngëtares shqiptare.

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Babai i Duas, Dukagjin Lipa, ka ndarë me ndjekësit e tij të shumtë fotografi ku shfaqet me të gjithë pjesëtarët e familjes, por edhe me dhëndrin e tij, Anwar.

E ky i fundit ka marrë gjithë vëmendjen me veprimin e tij. Vëllai i motrave të famshme, Bella dhe Gigi Hadid,shihet se ka bërë simbolin e shqiponjës që identifikon Shqipërinë.

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Ndërkohë nga ana tjetër, mediat e huaja kanë shkruar së fundmi për një shtatzëni të mundshme të këngëtares së famshme. Por deri tani as Dua dhe as Anwar nuk kanë reaguar në lidhje me këto dyshime të fansave të tyre.

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Babai i Dua Lipës poston fotot e veçanta nga pushimet, të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore