Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Aty ku ha, aty pështyn, ku të mundesh”, Luizi përplaset me Oltën (VIDEO)

“Aty ku ha, aty pështyn, ku të mundesh”, Luizi

Pasditja e djeshme ka kaluar me shumë debate mes banorëve në shtëpinë e Big Brother Vip 2. Olta dhe Luizi janë përballur përpara të gjithë banorëve në ambientet e jashtme të shtëpisë. Debati mes tyre ka vazhduar me akuza të ndryshme.

Luizi i tha se ajo është e aftë të pështyjë aty ku ha.

Luizi: Duhet me nejt shtrembër e me fol drejt, Olta ka ato të vetat por kjo është gjëja më … që e humb komplet

Olta: Kush gjë mo Luiz?

Luizi: Kjo, që aty ku han, aty pështyn. … ku të mundesh. Është normale të heqësh dorë nga një person, t’i kthesh shpinën …

Olta:  A the se nuk do të ndërhysh te ky nominim, ça ke tani?

Luizi: Unë s’po hyj në nominim moj, ç’punë kam unë me nominimin…

Olta: Të gjithë e kuptojmë se çfarë po përpiqesh të bësh.

Luizi: Unë nuk do të rrij urtë se jeni ju në nominim. S’ka lidhje, s’po them as se kush duhet me dal, as pse duhet me dalë.

 

 

 

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore